Home

Neco mi preskakuje v krku

Ahoj, já byla kvůli dlouhotrvajícímu pocitu předmětu v krku na ORL, tam mi řekli, že je to alergického původu, mám na té zadní sliznici v krku puchýře, které jsou vyvolány alergií a mění svou velikost podle síly reakce. Mám je tam už chronicky, zvykla jsem s Neco zapichnute v krku Dobry vecer nejspise mam neco zapichleho hluboko v krku (asi v urovni kousek nad klicni kosti) citim ze mam ten krk uvnitr natekly a v tom jednom miste me hrozne boli. Byla jsem na orl ale bylo to negativni. Vidi lekar orl az tak hluboko do krku? Neexistuje neco jineho jak by se mi tam nekdo podival.. Jakoby neco v krku - ohryzku Dobry den mam porad pocit jako by mels neco v ohryzku jako v krku.byla jsem na orl ale nic nenasli divali se mi i kamerou do krku pres nos. prosim mate neco podobneho?, dekuji porad te mi dekuji moc je to neprijemny pocit.:

Vyšetření krku zrcátkem při hlenu v krku Dobrý den, neustále se mi tvoří hlen v krku - hlavně po jídle a když se hodně směji. Mám i zvýšenou teplotu kolem 37,2°C. Už jednou jsem měla to samé a našli mi streptokoka. Brala jsem antibiotika, ale ten hlen mi pořád zůstal. Byla se u obvodní lékařky na výtěru a nic nenašla Něco v krku. . Otázku položila: Anonymní uživatelka #28270 7.10.2010 21:15 Před týdnem jsem začala brát HA, ale posledních pár dní se mi stává, že pár minut po tom co jí vezmu mám pocit že mám něco v krku Operní zpěv mi způsobuje bolest v krku - dělám něco špatně? - poradna, odpovědi na dotaz Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Operní zpěv mi způsobuje bolest v krku - dělám něco špatně?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata

Pocit předmětu v krku? - Diskuze - eMimino

1. Ahoj asi před 3 hodinami jsem jedla hrášek. Po chvíli jsem začala cítit takový divný pocit v krku, v prudusnici, takový lechtavy, nutili mě to ke kasli. Možná jsem ten pocit mela hned potom, co jsem snedla hrasek, nevím. Bojím se, že mi tam zůstala slupka toho hrasku. Je to mozne
  2. Jsou to asi 3 roky co jsem byla na operaci v Prazedoktoři z mého okolí nám nedokázali říct co mi je a jak to léčit akorát jsem chodila do nemocnice seděla jsem v čekárně cca5 hodin když jsem přišla k doktorovi do ordinace vzal dlouhou jehlu a z brady mi vysál dvě ampule několikrát je dám na rozbor a nic se neukázalojdenoho dne mi bradu naříznul a dal mi tam dren
  3. Ono to asi ani kašel není, spíš jakoby mu něco vadilo v krku. Dvakrát zakašle a pak natáhne, jak kdyby chtěl zvracet. Jednou si ublinkl čistou vodu (a to jedl, když jsem přišla). Co to může být? Za chvíli přijede táta, tak asi zajedem na veterinu. Mám se bát nebo je to v poho
  4. Ahoj.. nevím co to muže být ale jesto nepříjemné. Ráno když se probudím tam mam v puse jako v kanálu( nesmrdí mi s pusy)ale takova hnusná chut v puse.No a když mě dráždí v krku (často) tak vykašlu většinou takovou malou bílou lehce nažloutlou jakoby kuličkua ted se podržte.. která smrdí jako kvasinky nebo tvaružky,nebo tak nějak prostě hnus.. určitě se mito.
  5. Je mi 45 let, v noci se mi tvoří v krku hleny a při polykání mně bolí v krku jen na jedné straně. vykaslavani ztvrdlych hlenu obcas s primesi krve a pocit ze mam neustale neco v krku. Podobné Témata jako Hleny v krku. Líbí se: 12 lidem; Afty v krku
  6. mam neco v krku: ahoj ted za posledni dva dny se mi zdalo ze neco jakoby cejtim vzadu v puse (skoro v krku) ted jsem se tam podival a uplne vzadu za jazykem tam mam cosi bileho co ma tvar do kruhu a ma to prumer okolo 4mm Prostě jsi mi napsal, že jsem kráva jen na základě toho, že Ty sám máš o tématu málo informací..
  7. Ahoj, jsem po angine (streptokok). Jak jsem dobrala antibiotika, stejně mi nebylo moc dobře a měla jsem pocit že nejsem úplně ok. Teď je to lepší. Včera jsem ale jedla kuřecí burger a najednou mě pichlo jakoby na leve části krku. Bolí mě to i teď, ale pouze když jim nebo zvykam něco. Prostě mě tam picha. Napadlo mě, jestli by to nemohla být kost, mám z toho docela.

Dobry den pane profesore,s timto nalezem jsem odeslana do poradny na MOU v Brne,muzete mi prosim napsat co mne tam ceka,a jaka je prognoza,toto onemocneni mam dano geneticky,je mi 43 let a uz ted jsem jak orezovatko,stale se mi tvori nove dysplasticke nevy,da se s tim neco delat.krome toho,ze jiz nekolik let jsem neustale u dermatologa a slunce. Ahoj nase tele - pulrocni vymarak asi nekde neco vdechl a ted nepravidelne pokaslava, misty ho to drazdi az k daveni, kdy ovsem nic nevyzvraci. Byli jsme u veta a ten mu dal Metacam a rikal, ze pokud se to do zitra nezlepsi bude se mu muset do toho krku podivat, asi v narkoze. Mate nekdo s timhle zkusenosti Na bolest v krku? Čokoláda a skořice. Na bolest v krku či škrábání pomůže čokoláda. Mluvíme zde o kvalitním produktu ze 70 % kakaa, které obsahuje theobromine. Ten dokáže potlačovat nervové senzory, a tím mírní bolest v krku. Skořice smíchaná s medem, zázrak, kterým se léčily naše babičky, když je pálilo v krku

Něco se mi převaluje v krku - poradna, diagnózy

18.4 mi nebylo dobre..ten pocit ze na vas neco leze..zimnice,ryma,bolest v krku ( bez teploty ) 30.4 uz jsem se citila lepe..ryma stale hnusna zelena ale bez bolesti v krku..jenze jsem se neplanovane utrhla s kamaradkou a sli jsme do baru :D alkohol,cigarety az do rannich hodin..rano jsem se probudila s horsi rymou a obrovskou bolesti v krku s hroznym chraplakem ( bez teploty) dnes je 6.5 a. Celkem videí: 27926: Celkem fotogalerií: 13749: Celkem her: 120: Celkem komentářů: 1690559: Celkem hlasů: 546606: Celkem členů: 281256: Celkem VIP: 5. Je mi 26let, nekuřák. Už dva měsíce mě poboliva v krku a dnes rano jsem ve hlenu z krku obevil krev, tak me to videsilo.Chodim ke svemu orl lekari ktery me Podobné Témata jako Krev v hlenu z krku Celkem videí: 28023: Celkem fotogalerií: 13758: Celkem her: 120: Celkem komentářů: 1692276: Celkem hlasů: 550115: Celkem členů: 283217: Celkem VIP: 4.

Rýma, ucpaný nos, zvýšená teplota, bolest v krku. To jsou známky nachlazení, se kterým má člověk zalehnout do postele s čajem a čekat, až mu bude lépe. Návštěva lékaře není nutná. Jak ale poznat, že by vás vidět měl? Že může jít například o chřipku nebo se nachlazení dostalo například na průdušky Elfka005 napsal(a): Koukněte na téma Divné pocity v nohou,píšu co se mi děje a teď se přidalo toto:mám pocit že mám nateklý jazyk a v krku,brní.mám pocit že se začnu dusit,pne mi tam a já nevím jak to popsat (je mi 24 let) na podzim mi zacalo pichani v prstech na rukou a pote v ruznych castech tela, pocit knedliku v krku. Nasledne nekdy v lednu zvlastni bolest prave casti hlavy na jednom miste, spise paleni, i svedeni. Pote se pridalo rozostrene videni na prave oko a vidim v nem bilo-cernou vlnk

Mám pocit, že mám něco v krku - na ohryzku - Diskuze

Video: Bolest v krku články a rady - lecitnemoc

Zpověď mam neco v krku ZPOVĚDNICE ::::::www

1. Kost v krku. Mohla by to být, nebo něco jiného? - Modrý koní
  2. Diagnostika - Onkologická poradna - iDNES
  3. Cizi predmet v krku iFauna
  4. Jak vyléčit bolest v krku a ztracené hlasivky? Zaručené

pálení v krku? Doktorka

Jak připravit Priessnitzův obklad Dobré rady Mojemedicina

• Mail podpisy.
  • Vlajka vietnamu.
  • Sportovní gymnastika praha 4.
  • Thompson m1928.
  • Ceny na arubě.
  • Škrábání v krku.
  • Obsah kosodélníku kalkulačka.
  • Bev eishockey.
  • Mutant fighting cup 2.
  • Jak napíchnout messenger.
  • Střevíce pro děti.
  • Mount rainier.
  • Klokánek králíkovitý.
  • Svatba mého nejlepšího přítele zkouknito.
  • Word na výšku.
  • Kemp seš.
  • Haku narutopedia.
  • Sofia richie.
  • Skullcandy grind.
  • Demolition online.
  • Kulturistika mezomorf.
  • Ep line nocto.
  • Optoelektronické pomůcky.
  • Prolaps přední poševní stěny.
  • Loupač vajec.
  • Boho svatební kytice.